![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjPBmCIXRNcnVHVUBaWfKesHoQKk8xSaoog1sj0rQvb9mMqzxNCr6_zbCydyOJant3Bz5nfOZtxvpOzkgac4EvgGhvbc-TuVwEuJANbF3SR5X3e0FAhxBlHpEP3DZqyyo_ymDEL_eBsz6E/s320/kelloggs+rasin+bran.jpg)
Kellogg's Raisin Bran, Corn Flakes, Corn Pops, Rice Krispies, Apple Jacks or Fruit Loops, 4/$10
Buy 4 boxes of Raisin Bran
Use (2) $1.50/2 Raisn Bran printables HERE
Earn $5 ECB
Final Cost: 4 boxes of Raisin Bran cereal for $2 or $50cents per box!
where saving is a cinch
No comments:
Post a Comment